השכרת יאכטות

השכרת יאכטות וכלי שיט

 לא צריך סיבה על מנת להרים עוגן, הים יארח אתכם תמיד, ועם סווליאכטינג השכרת יאכטה בחו"ל היא המתכון הבטוח לחוויה בלתי נשכחת.

אז איך עושים את זה? צרו קשר עם סווליאכטינג, ספרו לנו מה החלום שלכם, תארו לנו את החופשה המושלמת, ותנו לנו לטפל בהכל בשבילכם. אנחנו נושמים וחיים את הגלים כבר עשרות שנים ומתמחים בהשכרת יאכטות וכלי שיט בחו"ל.

לאן נוסעים ועל מה נשוט? לאן שתרצו ואיך שתבחרו. יוון, טורקיה, קרואטיה, איטליה, צרפת, איי סיישל, האיים הקריביים, ועוד. אנחנו מכירים את הניואנסים החשובים בכל אזור ומתמחים בכל סוגי ההשכרות – גולטים, מפרשיות, מנועיות, קטרמנים וכמובן יאכטות פאר.

בהשכרת יאכטות בחו"ל עם סוול יאכטינג נתפור עבורכם חופשה בהתאמה אישית, תוך שאנו שמים דגש על היבטים כגון: תכנון משותף של אזור ומסלול ההפלגה,על מנת שיתאימו להרכב המפליגים, כולל נקודות עגינה והמלצות של הצוות שלנו למקומות בילוי וטיולים באזור הנבחר, תקציב ורמת האירוח המצופה, בניית תפריט בהתאמה אישית, ציון של אירוע ספציפי; משפחתי או עסקי, שרותי טיסה ונמל ושירות לקוחות ותמיכה הזמין 24/7.

קבלו הצעת מחיר

המלצת הצוות

האיים הסרונים, יוון

הים הסרוני נקרא אחרי המלך המיתולוגי של ארגוס, סארון, שטבע כשרדף אחרי אייל שברח למים. האיים הרסונים (ארכיפלג) הם הקרובים ביותר ליבשת והיה מרכז מעבר מסחרי חשוב ביותר ליוון במשך דורות. באיים עצמם יש מגוון רחב של אתרים ארכיאולוגים עתיקים (500 לפני הספירה). מקדשים ובתים עתיקי יומין, שווקים ובתי כנסת. לכל אחד מהאיים יש סיפור מאחוריו ואפשר להרגיש את הרוח של החיים שהיו שם באותם ימים. מסיבה זו, האי משך אמנים ואינטלקטואלים רבים שחלקם, כמו לאונרד כהן, אפילו נטעו שורשיהם במקום ובנו את ביתם הקבוע שם. סיפורים שונים מובילים לדרכים שונות והיום, לכל אי יש את הייחוד שלו, שהופך את האזור לאחד הייחודיים מאיי יוון. חלק מהאיים נודעים בזכות הטברנות האותנטיות והנוף הפסטורלי, חלק מהאיים כמרכזי בילוי, קונצרטים, סרטים ותרבות. חלק מהאיים נותרו הרחק מהטכנולוגיה ואף רוכבים על חמורים בלבד. אך כל האיים הסרונים שימרו את הנוף הטבעי שלהם, המים כחולים הנוצצים והצלולים, הרכסים והיערות הירוקים. אנו ממליצים בחום על אזור הרסונים, במיוחד אם זו הפעם הראשונה ביוון…

צרו קשר